CESUR BİLGİSAYAR

** Özel Bilgisayarcınız **

Msn Sorunu (Guncellenememek)

Msn Sorunu (Guncellenememek)

msn guncelleme

Geciktirdiğim bir yazı oldu ama sonunda vakit bulabildim. Son birkaç gündür msn kullanıcıları zor anlar yaşadı. Kimisi hiç giremedi, kimisi güncelleme yapamadı, kimisi de bağlantı sorunları yaşadı. Aslında biz bu soruna pekte yabancı degiliz. Çünkü her sene 11 eylülde başlayan ve ortalama 1 hafta süren bir msn bakımı sözkonusu. Telaşa gerek yok yani. Bir de anlamadığım nokta microsoft msn 9 piyasaya süreli baya bir zaman olmasına ragmen halen msn 8 kullanan insanların olması. Yeniliklere neden kapalıyız ki ? Bu işin içinde oldugum için msn 9 betası ilk çıktıgı gün indirip denedim ve hoşuma gitti doğrusu. Üstelik yeni sürüme geçtikten sonra tekrar eski sürüm görünce bunu nasıl kullanmışız dedim kendi kendime.

Bilgisayar kullanmak internette chat sitelerinde dolaşmaktan, facebookta arkadaş aramaktan ibaret olmamalıdır. Eğer bilgisayarı kullanıyorsanız kullandıgınız yazılımları da iyi araştırmanız gerekiyor. Adam antivirüs diye nod32 yüklemiş. Fakat demo 30 günün sonunda program kırmızıya dönüşüyor ve sistemini korumuyor. Antivirüsüm var diye de güvendeyim sanıyor. Neyse asıl konumuz msn idi ve bari güncelleme linkini atayım da sizde son sürüme geçin.

Download

Cesur

Gaziantep'de 1987 yılında dünyaya gelmiş, 2006 yılında bilgisayar programcılığı mezunu olduktan sonra kendi işyerini açmış ortalama bir insan... :)

Yorumlar kapalı.